مهران غفوریان از مشکلات معروف بودن گفت: فقط برای شهرت و معروف شدن وارد سینما نشوید

بازیگر طنز سینما و تلویزیون با بیان اینکه پارتی در سینما فقط یکی دو بار کار را راه می‌اندازد، به جوانان علاقه‌مند به دنیای بازیگری توصیه کرد، فقط برای شهرت و معروف شدن وارد سینما نشوند.

مهران غفوریان گفت: سفارش من به جوانان این است که فقط به عشق معروف شدن و ستاره شدن وارد دنیای بازیگری نشوند، چون تقریبا 90 درصد از جوانان فقط علاقه به بازیگری دارند درحالیکه علاقه تنها شرط ورود به این عرصه نیست و شاید بتوان گفت فقط پنج درصد آن را می توان علاقه دانست و بقیه آن تلاش و زحمت است.
او ادامه داد: جوانانی که علاقه مند به بازیگری و سینما هستند باید کار کنند و زحمت بکشند و راه درست آن را طی کنند. البته این مساله را قبول ندارم که افرادی با پول و پارتی به دنیای سینما و ستاره شدن راه پیدا می کنند چون کسی که می خواهد با پول بازیگر شود باید همیشه پول بدهد، یعنی پارتی ممکن است یکی دو بار جواب دهد ولی به نظر من هر کسی باید خودش خوب باشد.
بازیگر فیلم سینمایی «ناردون» همچنین گفت: کسانی که در دنیای سینما ستاره شدند، هیچکدام دوست نداشتند فقط به عنوان ستاره در میان مردم معروف شوند و این هنرمندان، زحمت های فراوانی کشیدند و با درس و تلاش و همچنین کسب تجربه امروز به عنوان ستاره سینما مطرح هستند.
او افزود: با این مساله که گفته می شود انتخاب بعضی از بازیگران در میهمانی ها و جلسات خانوادگی صورت می گیرد، کاری ندارم و به نظرم سابقه افراد در این زمینه مهم نیست و بحث حرفه ای این افراد اهمیت دارد. یعنی باید دید از نظر حرفه ای چه چیزی در مقابل دوربین ظاهر می شود.
بازیگر مجموعه طنز «زیر آسمان شهر» تاکید کرد: یک بازیگر باید بتواند در مقابل دوربین بازی خوبی ارائه دهد و در مجموع بتواند خوب بازی کند، حتی اگر در میهمانی ها انتخاب شده باشد و در میهمانی از او تست گرفته باشند و چنین بازیگری باید اخلاق حرفه ای داشته باشد و از دیدگاه من همه چیز بستگی به خود افراد دارد.
غفوریان افزود: بنابر این اگر من خوب باشم، در این حرفه باقی می مانم و مردم نیز مرا دوست خواهند داشت و در دنیای سینما نیز رشد می کنم ولی اگر من خوب نباشم مطمئن باشید در دنیای سینما نمی مانم به ویژه این مساله را درنظر داشته باشیم که بازیگر سینما باید در جای صحیح قرار بگیرد تا ماندگار شود.
وی با اشاره به مشکلاتی که بازیگران معروف با آن روبرو هستند، اظهار داشت: دوست دارم به همراه همسرم به جشنواره فیلم فجر بیایم و یا به پارک و مکان های تفریحی بروم ولی مردم هم دوست دارند عکس سلفی و یادگاری بگیرند و در برج میلاد نیز که خبرنگاران حضور دارند، از من درخواست مصاحبه می کنند که این مساله نیز طبیعی است ولی در مجموع باید قبول کنیم که هنرمندان سینما نیز به دنبال زندگی خود هستند و اگر گاهی اوقات من از عکس گرفتن خودداری می کنم به این دلیل است که کسی منتظر من است و هیچ هنرمندی نیز فقط برای عکس گرفتن از خانه بیرون نمی آید.

منبع : خبر آنلاین

به اشتراک بگذارید

نویسنده

Aliovic

رادیو اینترنتی آوا اولین رادیو خصوصی آنلاین پارسی زبان بر روی اینترنت می باشد که وابسته به هیچ حزب، دسته و یا گروه خاصی نیست و تنها هدف این رسانه فراهم کردن لحظاتی بهتر برای پارسی زبانان است.
گوش هایتان پاک باد از نوای بد روزگار
آوای خوش زندگی با رادیو اینترنتی آوا

01

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید