توزیع سریال پرطرفدار از 29 خرداد محسن چاوشی خواننده «شهرزاد 2» شد

سری جدید سریال پرحاشیه و پرمخاطب «شهرزاد» از 29 خرداد بار دیگر به فروشگاه عرضه سریال‌های شبکه نمایش خانگی می‌آید.

به گزارش «موسیقی ما»، علی اسدزاده مجری طرح سریال شهرزاد پس از صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌های پیش آمده در مورد اولین تاریخ پخش فصل دوم این سریال در نمایش خانگی، تاریخ رسمی پخش شهرزاد را اعلام کرد و از انتشار سری جدید این سریال در تاریخ 29 خرداد در سراسر کشور خبر داد.

این خبر آغاز در حالی منتشر شده است که محسن چاوشی نیز به عنوان خواننده در سری جدید این سریال حضور دارد و قطعاتش برای این اثر منتشر خواهد شد.

این خواننده پرطرفدار در سری نخست این سریال با اجرای قطعاتی چون: ماه پیشونی، همخواب، شهرزاد، کجایی و... نقش به سزایی در همه گیر شدن این سریال داشت و به گفته کارشناسان این حوزه، از عوامل تاثیرگذار در بیشتر دیده شدن این سریال بود.

محسن چاوشی هنوز هیچ اظهار نظر رسمی ای درباره حضور مجدد اش در سری جدید سریال شهرزاد نداشته است.

داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ ۱۳۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است. نغمه ثمینی و حسن فتحی نویسندگان این مجموعه هستند. رضا کیانیان، رویا نونهالی، امیر جعفری و آتنه فقیه نصیری از بازیگران جدید فصل دوم هستند که در کنار ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی ، پرویز فلاحی پور، گلاره عباسی، سهیلا رضوی، فریبا متخصص، امیر حسین فتحی و ... ایفای نقش می‌کنند.

منبع : موسیقی ما

به اشتراک بگذارید

نویسنده

Aliovic

رادیو اینترنتی آوا اولین رادیو خصوصی آنلاین پارسی زبان بر روی اینترنت می باشد که وابسته به هیچ حزب، دسته و یا گروه خاصی نیست و تنها هدف این رسانه فراهم کردن لحظاتی بهتر برای پارسی زبانان است.
گوش هایتان پاک باد از نوای بد روزگار
آوای خوش زندگی با رادیو اینترنتی آوا

01

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید