نخستین کنسرت خواننده «شال» در نمایشگاه بین المللی کاوه آفاق: بهترین مهمان کنسرت من شما هستید

خواننده آلبوم «با قرص ها می‌رقصد...» نخستین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی با اجرای قطعات پرطرفدار خود روی صحنه برد.

کاوه آفاق که پیش از این در برج میلاد و سالن برج آزادی اجراهایی را روی صحنه برده بود، این بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به اجرای برنامه پرداخت و این کنسرت پس از افکت‌های صوتی ابتدایی برنامه، با قطعه «فلوکستین» آغاز شد.

آفاق که این بار بجای ساق بند‌های معروف پرچم ایرانش، با پالتویی که با طرح پرچم ایران طراحی شده بود روی صحنه آمد، همان ابتدای برنامه با گفتن جمله ««بهترین مهمان امشب را معرفی می‌کنم؛ شما عزیزان»، کنترل سالن را در دست گرفت و با اجرای قطعات پرطرفدارش همچون: پارانتز، بدرود، شهر من کو؟ و... به مرور توانست ارتباط بهتری با حاضرین در سالن بگیرد. آفاق که کمتر حرف می زد و بیشتر سعی در اجرای قطعاتش داشت، سرانجام در اواسط برنامه مهم ترين و پرطرفدارترین قطعه همه سالهای فعالیت اش «شال» را با همراهی ارکستر اجرا کرد. قطعه‌ای که با هم‌خوانی دو هزار نفره حاضرین در سالن همراه شد و سولوی گیتار الکتریک «آندره خاچیکیان» به شدت مورد توجه دوستداران این خواننده قرار گرفت و فریادهای «دوباره، دوباره » باعث شد پس از اتمام این قطعه بار دیگر آفاق این بار بدون ارکستر و با همراهی دو هزار همخوان این قطعه را با دوستدارانش بخواند.

نوبت به اجرای قطعات مهم بعدی آفاق رسیده بود و او این بار با «اتاق آبی» صدای همه را در آورد به مرور با اجرای «عطر تو» و «بدرود» توانایی پرفورمنس و «شو» اعضای گروهش را به رخ دوستدارانش کشید. حضور نوازنده دیوان «حسین آهی» در قطعه «عطر تو» فضای جالبی را به سالن تزریق کرد و این حضور در قطعه «ایران» نیز تکرار شد و باعث شد کنسرت کاوه آفاق، علاوه بر جذابیت های فنی اعم از کیفیت بالای صدادهی ارکستر و «اکت»های خواننده گروه، از لحاظ سازبندی و رنگ صدای گروه نیز جالب توجه باشد. کاوه آفاق در میانه های برنامه اش یک سوپرايز جالب هم برای دوستدارانش داشت و حضور «اشکان دباغ» و اجرای دو نفره قطعه «امسال» که جدیدترین اثر منتشر شده آفاق است، بخش دیگری از برنامه بود که با نوازندگی اشکان دباغ اتفاق افتاد.

آرمان مهربان رهبری ارکستر آفاق را بر عهده داشت و نوازنده هایی چون شهاب آفاقی، آندره خاچیکیان، پیام زمانی، یزدان آهی و... در ارکستر آفاق ساز زدند. گفتنی‌ست در سانس دوم اجرای کاوه آفاق «پیام زمانی» نوازنده درامز گروه در اواسط برنامه به یک باره دچار انقباض عضلانی شد و دقایقی کنسرت تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفت.

این نوازنده در این باره می گوید: «به یک باره احساس کردم که بدنم خالی کرده و دقایقی کوتاه را نتوانستم همراه گروه باشم. این انقباض عضلانی به کلی بود که اصلا نمی وانستم کنترل اتفاقات جسمی خود را داشته باشم ولی قطعا در اجراهای بعدی این دقایق کوتاه عدم حضورم را جبران خواهم کرد.»

کاوه آفاق در حال برنامه ریزی برای انتشار جدیدترین آلبوم است و به زودی اخبار مربوط به انتشار آلبوم جدید آفاق منتشر خواهد شد.

منبع : موسیقی ما

به اشتراک بگذارید

نویسنده

Aliovic

رادیو اینترنتی آوا اولین رادیو خصوصی آنلاین پارسی زبان بر روی اینترنت می باشد که وابسته به هیچ حزب، دسته و یا گروه خاصی نیست و تنها هدف این رسانه فراهم کردن لحظاتی بهتر برای پارسی زبانان است.
گوش هایتان پاک باد از نوای بد روزگار
آوای خوش زندگی با رادیو اینترنتی آوا

01

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید